info

Wszystkie zalecenia i zasady organizacyjne znajdziesz na stronie www.followthestep.com/regulamin w zakładce ‚Restrykcje sanitarne w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2’ oraz w treści regulaminu imprezy.

Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas wydarzenia. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.

Bilety będą dostępne w serwisach www.followthestep.com, www.goingapp.pl, www.empikbilety.pl oraz w aplikacji Going.. Bilety zakupione przez www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.followthestep.com, aplikację Going. będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na które założone jest konto – dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Going. przez formularz kontaktowy: https://going.pl/form . Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

Tak, karnet trzydniowy wymieniany jest na opaskę która upoważnia do opuszczania i wracania na teren wydarzenia w każdym momencie.

Każdy bilet miał dedykowany oddzielny kod. W związku z tym najprawdopodobniej dotarły one na Twoją skrzynkę w osobnym mailach. W każdym mailu, w załączniku, powinien być jeden bilet. Prosimy również o sprawdzenie spamu.

Na prośbę organizatora funkcja przepisania biletu na tym wydarzeniu została wyłączona.

Link do platformy do składania oświadczeń zostanie wysłany na ok. 2 dni przed datą wydarzenia. Jesteś zobowiązany do jego wypełnienia przed wejściem na wydarzenie. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren Imprezy.

Nie, według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego osoby mające problemy z oddychaniem nie muszą nosić / mogą zaniechać noszenia maseczek.

Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia dot. swojego stanu zdrowia i nie przebywania na kwarantannie lub niepodleganiu nadzorowi epidemiologicznemu. Zbieranie tzw. danych trackingowych nie jest obligatoryjne. Jednak zachęcamy do ich postawienia. Organizator będzie przechowywać w/w dane tylko przez 14 dni od daty odbycia się wydarzenia.

Nie, każdy młody fan muzyki poniżej 18 roku życia, musi uczestniczyć w wydarzeniu z dorosłym opiekunem. Opiekunowie dzieci do 18 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 18 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy. UWAGA! Organizator w stosunku do wybranych wydarzeń może wprowadzić inne ograniczenia wiekowe, o których poinformuje na stronie internetowej wydarzenia.

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Chrońmy lasy! Na wejściu możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot’y biletów elektronicznych.

Niestety, nie ma takiej możliwości. W takim przypadku należy kupić osobne dwa bilety.

Nie będzie problemu. Bardzo prosimy, by na wejściu był posiadacz biletu z dowodem osobistym oraz osoba towarzysząca. Należy wejść na wydarzenie razem.

Wspierają nas - sponsorzy i partnerzy